Předávání zkušeností a poznatků slovenským lesníkům

VOJENSKÉ LESY A MAJETKY SR, Š.P. a jejich 26 zaměstnanců ze Slovenska, včetně ředitele Ing. Jána Jurici, se účastnilo ve dnech 9.–10. května 2024 dvoudenní terénní exkurze, která proběhla na divizi Hořovice v Brdech. Této exkurze se účastnil také ředitel podniku VLS ČR, s.p., výrobní ředitel, správní ředitelka a ředitelé ostatních divizí. 

Cílem bylo přítomné seznámit s projektem LIFE Adapt Brdy a předat jim zkušenosti a poznatky získané z dosavadního průběhu projektu. Účastníci navštívili několik vybraných demonstračních objektů a také další lesní porosty, ve kterých jsou uplatňovány principy přírodě bližších způsobů hospodaření nastavené metodikami projektu. 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.