V oboře Březka se setkali partneři projektu LIFE Adapt Brdy

Hostitelské role se tentokrát ujal Výzkumný ústav lesního hospodářství a myslivosti, v.v.i. Projektové setkání mezinárodního projektu LIFE Adapt Brdy a následně také Řídící výbor proběhl 4. června v oboře Březka, kterou vlastní právě VÚLHM. Zastoupeni byli všichni partneři včetně Saských lesů.

Dopolední program se zaměřil na zhodnocení plnění konkrétních cílů a výstupů v rámci jednotlivých pracovních balíčků a také na konkrétní plány v roce 2024. Pozornost se také zaměřila na blížící se report pro Evropskou komisi.

Odpoledne proběhla komentovaná exkurze po oboře, kde se účastníci dozvěděli nejen o historii obory a jejím současném managementu, ale také se podívali na zkusné plochy porostů, na kterých VÚLHM provádí svůj výzkum.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.